Dahua CS4010-8GT-110 8 Port PoE + 2 Port Uplink Full Gigabit Yönetilebilir PoE Switch 110W
CS4010-8GT-110
8 Port PoE’li 10 Port Bulut Yönetimli Masaüstü Gigabit Anahtarı
> IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab standartlarının gereksinimlerini karşılar
> PoE güç tüketimini ve PoE güç açma/kapama özelliğini yönetir. Akıllı PoE’yi destekler.
> Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez tam metal kasa.
Donanım |
Dahil Güç Adaptörü |
Evet |
Yetki Belgesi |
Evet |
Ethernet Bağlantı Noktası |
8 |
Ethernet Port Hızı |
10/100/1000 Mb/sn |
Ethernet Portu Uplink Hızı |
10/100/1000 Mb/sn |
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması |
Port 1-8: 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE); Port 9-10: 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink) |
Sıfırlama Düğmesi |
1 |
Güç Kaynağı |
Harici güç kaynağı: 54 VDC, 2,22 A |
Çalışma Sıcaklığı |
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F) |
Çalışma Nemi |
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan |
Depolama Sıcaklığı |
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F) |
Depolama Nemi |
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan |
Güç Tüketimi |
Rölantide: ≤6 W; Tam yükte: 110 W |
Performans |
Katman |
Katman 2 |
Yönetim Türü |
Akıllı Yönetilen Anahtar |
MTBF |
127.3 yıl |
Anahtarlama Kapasitesi |
20 Gbps |
Paket Yönlendirme Oranı |
14,88 Mp/sn |
Paket Arabellek Boyutu |
4 Mbit |
Jumbo Çerçeve |
15K Bayt |
MAC Tablo Boyutu |
8K |
VLAN Numarası |
32 |
İletişim Standardı |
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab |
Özellik |
PoE Protokolü |
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt |
PoE Gücü |
Bağlantı Noktası 1 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 2-8 ≤ 30W, toplam ≤ 110W |
PoE Güç Tüketimi Yönetimi |
PoE Pin Ataması |
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-) |
Uzun Mesafe PoE İletimi |
Genişleyen Ağaç Protokolü |
STP/RSTP |
VLAN İşlevi |
Port tabanlı VLAN |
IEEE 802.3x Akış Kontrolü |
DHCP İşlevi |
DHCP İstemcisi |
Ekipman Yönetimi |
Web yönetimi; Uygulama yönetimi |
Genel |
Statik Koruma |
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV |
Yıldırım Koruması |
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV |
Net ağırlığı |
0,55 kg (1,21 lb) |
Brüt ağırlık |
1,3 kg (2,87 lb) |
Ürün Boyutları |
190 mm × 106 mm × 30 mm (7,48″ × 4,17″ × 1,18″) (U × G × Y) |
Paketleme Boyutları |
256 mm × 244 mm × 87 mm (10,07″ × 9,61″ × 3,43″) (U × G × Y) |