Dahua CS4010-8GT-110 8 Port PoE + 2 Port Uplink Full Gigabit Yönetilebilir Switch 110W
Dahua
Stok Durumu:
Stokta yok
4.636,14 KDV Dahil
Stokta yok
Dahua CS4010-8GT-110 8 Port PoE + 2 Port Uplink Full Gigabit Yönetilebilir PoE Switch 110W
CS4010-8GT-110
8 Port PoE’li 10 Port Bulut Yönetimli Masaüstü Gigabit Anahtarı
> IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab standartlarının gereksinimlerini karşılar
> PoE güç tüketimini ve PoE güç açma/kapama özelliğini yönetir. Akıllı PoE’yi destekler.
> Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez tam metal kasa.
Donanım
Dahil Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Port Hızı
10/100/1000 Mb/sn
Ethernet Portu Uplink Hızı
10/100/1000 Mb/sn
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Port 1-8: 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE); Port 9-10: 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink)
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Harici güç kaynağı: 54 VDC, 2,22 A
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama Sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç Tüketimi
Rölantide: ≤6 W; Tam yükte: 110 W
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
127.3 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
20 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 2-8 ≤ 30W, toplam ≤ 110W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Genişleyen Ağaç Protokolü
STP/RSTP
VLAN İşlevi
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV
Yıldırım Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
0,55 kg (1,21 lb)
Brüt ağırlık
1,3 kg (2,87 lb)
Ürün Boyutları
190 mm × 106 mm × 30 mm (7,48″ × 4,17″ × 1,18″) (U × G × Y)
Paketleme Boyutları
256 mm × 244 mm × 87 mm (10,07″ × 9,61″ × 3,43″) (U × G × Y)
Kasa Malzemesi
Metal levha
Kurulum
Masaüstü montajı; duvar montajı
Marka
Dahua
Port Sayısı (switch)
8 Port
POE Özelliği (NVR , Switch IP Kam. )
Var
Yönetilebilirlik (Switch)
Var
CS4010-8GT-110
Donanım
Dahil Güç Adaptörü
Yetki Belgesi
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Port Hızı
Ethernet Portu Uplink Hızı
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Çalışma Sıcaklığı
Çalışma Nemi
Depolama Sıcaklığı
Depolama Nemi
Güç Tüketimi
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
127.3 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
20 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
14,88 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
Özellik
PoE Protokolü
PoE Gücü
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Genişleyen Ağaç Protokolü
STP/RSTP
VLAN İşlevi
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Genel
Statik Koruma
Yıldırım Koruması
Net ağırlığı
0,55 kg (1,21 lb)
Brüt ağırlık
1,3 kg (2,87 lb)
Ürün Boyutları
Paketleme Boyutları
Kasa Malzemesi
Metal levha
Kurulum
Yapılan yorumların sayısı 0
0.0 ortalama puan
0
“Dahua CS4010-8GT-110 8 Port PoE + 2 Port Uplink Full Gigabit Yönetilebilir Switch 110W” ürünü için ilk yorumu siz yapın.