, ,

VGuard VG-SW1016P-185 16 Port Poe 1G Combo Yönetilemez Poe Switch

Vguard
Stok Durumu:

Stokta


4.263,04  KDV Dahil

Stokta

VGuard VG-SW1016P-185 16 Port Poe 1G Combo Yönetilemez Poe Switch 

Port Bigileri 16*10/100Mbps RJ45 port , 1*10/100/1000Mbps TP/SFP Combo port, 1 x 10/100/1000Mbps RJ45 port
Yönetilebilirlik Yönetilemez
Standartlar IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x,IEEE802.3af, IEEE802.3at
Network media 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable (≤100m), 100BASE-TX: UTP category 5,5e cable (≤100m), 1000BASE-T: UTP category 5e,6 cable (≤100m), 1000BASE-X: SMF, MMF
Anahtar Fonksiyonları Default, VLAN, CCTV
MAC Address Tablosu 8K, Auto-learning, Auto-aging
Transfer Modu Store-and-forward
Paket İletim Hızı 5.4Mpps
Switch Kapasitesi 7.2Gbps
Fan 1 Adet
PoE Port Bilgileri Port 1~16
RJ45 Üzerinden PoE Güç Mode A 1/2(+),3/6(-)
PoE Güç Çıkışı Voltage:55V DC Power:32W(MAX)
Toplam PoE Kapasitesi 185W
Besleme Kaynağı 100~240V AC, 50/60Hz, 200W
Dalgalanma Koruması Common mode ±6KV Differential mode ±4KV;
Elektrostatik Standartlar Contact 6KV,Air 8KV
MTFB >50000 Saat
Green Energy Saving Support IEEE 802.3az
Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ 40 °C
Nem Oranı 10% ~ 90%
Boyut 280*180*44mm
Stok Kodu: VG-SW1016P-185-Biges Kategoriler: , , Etiketler: ,
Marka

Vguard

Port Sayısı (switch)

16 Port

POE Özelliği (NVR , Switch IP Kam. )

Var

Yönetilebilirlik (Switch)

Yok

VGuard VG-SW1016P-185 16 Port Poe 1G Combo Yönetilemez Poe Switch 

Port Bigileri 16*10/100Mbps RJ45 port , 1*10/100/1000Mbps TP/SFP Combo port, 1 x 10/100/1000Mbps RJ45 port
Yönetilebilirlik Yönetilemez
Standartlar IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x,IEEE802.3af, IEEE802.3at
Network media 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable (≤100m), 100BASE-TX: UTP category 5,5e cable (≤100m), 1000BASE-T: UTP category 5e,6 cable (≤100m), 1000BASE-X: SMF, MMF
Anahtar Fonksiyonları Default, VLAN, CCTV
MAC Address Tablosu 8K, Auto-learning, Auto-aging
Transfer Modu Store-and-forward
Paket İletim Hızı 5.4Mpps
Switch Kapasitesi 7.2Gbps
Fan 1 Adet
PoE Port Bilgileri Port 1~16
RJ45 Üzerinden PoE Güç Mode A 1/2(+),3/6(-)
PoE Güç Çıkışı Voltage:55V DC Power:32W(MAX)
Toplam PoE Kapasitesi 185W
Besleme Kaynağı 100~240V AC, 50/60Hz, 200W
Dalgalanma Koruması Common mode ±6KV Differential mode ±4KV;
Elektrostatik Standartlar Contact 6KV,Air 8KV
MTFB >50000 Saat
Green Energy Saving Support IEEE 802.3az
Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ 40 °C
Nem Oranı 10% ~ 90%
Boyut 280*180*44mm

Yapılan yorumların sayısı 0

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

“VGuard VG-SW1016P-185 16 Port Poe 1G Combo Yönetilemez Poe Switch” ürünü için ilk yorumu siz yapın.

Henüz bir yorum yapılmamış

800 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava ! Kapat