,

DAHUA PFS3206-4P-96 4 Port PoE + 2 Port Gigabit SFP Portlu PoE Switch

Dahua
Stok Durumu:

Stokta


 

1.386,11  KDV Dahil

Stokta

DAHUA PFS3206-4P-96 4 Port PoE ( 1 Adet Gigabit Poe Vardır) + 2 Port Gigabit SFP Portlu PoE Switch

  • İki katmanlı yönetilmeyen PoE switch
  • Kademeli SFP fiber port üzerinden gerçekleştirilebilir.
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlandırma, MAC adres listesi kapasitesi 8K
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standardı mevcut
  • Conform IEEE802.3, IEEE802 .3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3X standartları
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
ModelDahua PFS3206-4P-96 Teknik Özellikleri
Ethernet Port2*1000 Base-X1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)

3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)

PoE Güç TüketimiPort1, 2, 3 ≤30WPort4≤60W

Total≤96W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Switch Kapasitesi6.8G
Paket İletme Oranı4.91Mpps
Paket İletim Hafızası1Mb
MAC Tablosu Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nemi% 10-% 90
Güç KaynağıDC: 48 ~ 57V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4kV
Diferansiyel Modu 2KV
Çalışma Koşulları-30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık480g
Boyutlar150mm x 100mm x 30mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

 

Marka

Dahua

Port Sayısı (switch)

4 Port

POE Özelliği (NVR , Switch IP Kam. )

Var

Data Transfer Hızı

10/100 Mbps

Yönetilebilirlik (Switch)

Yok

DAHUA PFS3206-4P-96 4 Port PoE ( 1 Adet Gigabit Poe Vardır) + 2 Port Gigabit SFP Portlu PoE Switch

  • İki katmanlı yönetilmeyen PoE switch
  • Kademeli SFP fiber port üzerinden gerçekleştirilebilir.
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlandırma, MAC adres listesi kapasitesi 8K
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standardı mevcut
  • Conform IEEE802.3, IEEE802 .3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3X standartları
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
ModelDahua PFS3206-4P-96 Teknik Özellikleri
Ethernet Port2*1000 Base-X1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)

3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)

PoE Güç TüketimiPort1, 2, 3 ≤30WPort4≤60W

Total≤96W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Switch Kapasitesi6.8G
Paket İletme Oranı4.91Mpps
Paket İletim Hafızası1Mb
MAC Tablosu Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nemi% 10-% 90
Güç KaynağıDC: 48 ~ 57V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4kV
Diferansiyel Modu 2KV
Çalışma Koşulları-30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık480g
Boyutlar150mm x 100mm x 30mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

 

Yapılan yorumların sayısı 0

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

“DAHUA PFS3206-4P-96 4 Port PoE + 2 Port Gigabit SFP Portlu PoE Switch” ürünü için ilk yorumu siz yapın.

Henüz bir yorum yapılmamış

Havale / Eft alımlarınızda %5 indirim fırsatı ! Kapat